DOĞRU ALANDA
DOĞRU PROJE


BOTANİK İNŞAAT


Ankara’nın köklü firmaları Şeref Yapı ve Özkuyumcular İnşaat 2014 yılında bir araya gelerek Bağlıca bölgesinde nitelikli konut ve ticari alanları oluşturmak için güç birliği gerçekleştirmişlerdir. Bağlıca bölgesinde yapının ve yaşamın kalitesini müşterilerine "DOĞAL YAŞAM" idolünü Botanik Park, Botanik Life ve şimdi de Botanik Zirve ile sunmaya hazırlanıyor.

Felsemiz olan; “kaliteli”, “hızlı” ve “ekonomik” yapılar üreterek, emsalsiz başarılarını devamlı ve kalıcı kılmaktır.


ŞEREF YAPI


Şeref Grup; 1944 yılından başlayarak, Ankara'da boru inşaat ve mobilya alanında adından sıkça söz ettiren firmalar arasında yer almayı başarmıştır.
Yatırım yaptığı her alanda kaliteli ürün ve hizmet vermeyi amaç edinen firmamız, dinamik ve deneyimli kadrosu, sağlam finansman kaynakları ve yarattığı sinerji ile Türk İnşaat Sektörü'nü uluslararası standartlarda temsil ederek, Türkiye'nin önde gelen inşaat firmalarından birisi olmuştur.
Şeref Yapı'in önceliklerinden birisi bünyesinde çalışmakta olan personelin çalışma şartlarını iyileştirerek daha verimli çalışmasını sağlamaktır. Bunun için yasal çerçeveler göz önüne alınarak ortam yaratılmaktadır. Bu sayede personelin iş ortamında üretken, güler yüzlü ve çalışkan olması sağlanmaktadır.
Şeref Grup olarak; boru, mobilya ve inşaat sektörlerinde güzel işlere imza atmıştır. İnşaat sektöründe son bir kaç yılda büyüyüp gelişerek sağlam bir alt yapı ile yükselerek emin adımlarla ilerlemektedir. Bu alanda yapılan çalışmalarımızda en iyi örnekleri ortaya çıkarmak ve bu işte ne kadar iyi olduğumuzu kanıtlamak adına en iyi malzemeler kullanarak en tercih edilenler arasında olmak arzusundadır.
İnşaat Sektöründe; yüksek finansman gücü, taahhüt ettiği süreden önce iş teslimi, kalite ve uygun fiyat politikasıyla, rakiplerinin arasından kolayca ayırt edilebilen bir firma olarak markalaşma hedefindedir.
Şeref Yapı'nın ana felsefesi; “kaliteli”, “hızlı” ve “ekonomik” yapılar üreterek, emsalsiz başarılarını devamlı ve kalıcı kılmaktır.
Firmamız şimdiye kadar üstlendiği bütün projeleri başarıyla tamamlayarak zamanında ve tam söz verdiği gibi anahtar teslim yaparak müşterilerimizin memnuniyetlerini ve övgülerini görerek daha büyük ve daha geniş projelerde yer almak isteğiyle her zaman ileriye bakmayı bilmiştir.
Şeref Yapı, yenilikçi vizyonu ve iz bırakacak projeleri ile bu yeni döneminde İnşaat sektörüne önemli katkılarda bulunmayı hedeflemektedir.
Yaşam alanalarınızı daha eğlenceli ve ve daha aktif kullanmanız için hayatınızı güzelleştirecek ve kalitesini artıracak yapılar sunarak güveninizi boşa çıkarmayarak memnuniyetinizi sağlamak hedefidir.




ÖZKUYUMCULAR İNŞAAT


Çeyrek asrı geçen farklı sektörlerdeki ticari bilgi birikimlerini ve tecrübelerini güç birliği yaparak inşaat sektörüne giren ortaklarımız, 2004 yılında Özkuyumcular İnşaat firmasını kurarak inşaat sektörüne yatırıma başlamışlardır.
Ankara’nın çeşitli bölgelerinde çok sayıda konut ve ticari alan projesi hayata geçiren Özkuyumcular İnşaat yapmış olduğu ticari alanların mülkiyetlerini bünyesinde bırakarak çeşitli sektörlere kiraya vererek yatırım ağını genişletmektedir.
Kuruluşundan bugüne, insanın yaşamına değer katan Özkuyumcular İnşaat, sektöründeki ilkleri sayesinde “ YAŞAM ALANI “ anlayışına kattığı yeni boyut ve müşterileri ile kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyümeye devam etmektedir.
Özkuyumcular İnşaat ; Bugün ile geleceğin çağdaş ve modern yaşam alanlarını oluştururken, yatırımcıları için “SÜREKLİ BÜYÜYEN “ değer oluşturmayı, her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları sunmayı, adı ile anılan “GÜVEN” kavramı ile büyümeyi misyon edinmiş bir fırmadır.
Özkuyumcular İnşaat, doğru zamanda , doğru yerde , doğru projelerle ve güçlü adımlarla büyüyor. Bu büyüme sürecinde bugün olduğu gibi gelecekte de sektörde gerçekleştireceği öncü projeler ve yeniliklerle, her zaman güvenilir ve “ GARANTİLİ YATIRIM “ kanalı olmayı hedef bilmektedir.
2004 yılından bu zamana kadar edinmiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimini estetik , teknoloji, lüks ve konfor ile birleştirerek bugüne kadar bir çok projeye imza atan Özkuyumcular İnşaat , yalnızca gayrimenkul satışında değil, satıştan sonra da her zaman yatırımcıların yanında olmaktadır.
Projelerini “HAYATI GÜZELLEŞTİRME “ misyonu ile hayata geçiren fırmamız, yaşamda karşılaşılabilecek tüm sorunları, ihtiyaç ve olası beklentileri en ince ayrıntısına kadar hesaplamaktadır. Her Özkuyumcular İnşaat projesi , nitelikli konut ve yaşam projesi olma özelliği taşımaktadır. Güvenlik, ekonomi, lüks ve konfordan hiçbir zaman taviz vermeyen firmamız geçmişten geleceğe ,gayrimenkul yatırımcıları için , bölgedeki “ EN HIZLI YATIRIM GETİRİSİ “ iddiasınıda taşımaktadır.
Gayrimenkul sektörünün köklü kuruluşlarından Özkuyumcular İnşaat , bugüne kadar çok sayıda projeyi başarıyla tamamlayıp, zamanından önce ve eksiksiz teslim eden bir fırma olarak güven sağlamakta , vizyonu doğrultusunda, hayata geçireceği büyük projelerin hazırlıklarını sürdürmektedir.